Formula1 Formula1 Formula1 Formula1 Formula1 Formula1
Formula1 Sayın Misafirimiz, F1tr.com Platformuna Hoşgeldiniz. (Giriş YapınÜcretsiz Kayıt Olun)

Duyuru!

F1tr.com sitemize hoşgeldiniz. Sitemize üyelik ücretsizdir. Sitemizde güncel haberleri takip edebilir, yarışları canlı olarak izleyebilir ve 1978-2017 arası tam sezon tüm yarışları tekrar izleyebilirsiniz...

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN!

Üye olFormula1 Azerbaycan GP 29 Nisan 2018


F1, Formula 1, WRC, MotoGP, Motor Sporları Haberleri - Üyelik Sözleşmesi

1. Türkiye Cumhuriyeti tarafından yasaklanmış din dil ırk ayrımına yönelik mesajlar genel ahlaka aykırı küfürlü yazılar yazılamaz. Aynı şekilde başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı/kurumları küçültücü hakaret içeren ya da kışkırtıcı yazılar yazılamaz. Gerek diğer üyelere gerekse yöneticilere karşı laubali üslub kullanan üyeler forumdan uzaklaştırılır.
2. Başlık açarken yazacağınız konuyu iyi ifade eden bir başlık yazın. Konu başlığı açarken doğru yere açtığınıza emin olunuz. Aksi halde başlığınız silinebilir yada taşınabilir.
3. Mesajlarınızın sonuna imza niteliğinde metinler ekleyemezsiniz.
4.Sadece forum kurallarını hatırlatmaya yönelik mesaj yazamazsınız.
5. Mesajınızın tamamını kapsayacak şekilde gereksiz yere renk boyut smiley gibi efektler kullanamazsınız.

6. Özel mesaj yoluyla hiçbir üyemizi rahatsız edecek mesajlar gönderemezsiniz. Gerek görüldüğünde özel mesajlarınız incelenebilir ve özel mesaj göndermeniz yasaklanabilir.
7. Bu bir zorunluluk olmasa da Türkçeyi mümkün olduğunca doğru kullanmaya ve IRC lisanı ile mesaj yazmamaya gayret ediniz.Türkçemizi LUTFEN düzgün kullanalım.
8. 'Yöneticiler' her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz ya da rapor butonunu kullanınız.
9. Forum içerisinde daha önceden açılmıs forum konularını aramadan gereksiz mesajlar yazıp gereksiz bir karmaşa yaratanlar önce uyarılıp ardından gerek görülürse forumdan uzaklaştırılacaktır. Böyle bir olaya düşmemek için forumun ARAMA özelliğini kullanınız.
10. Başkasına ait kişisel bilgiler yayınlamak yasaktır (telefon numarası email kredi kartı v.b.)

11. Forum Yönetici ve görevlileri forumdaki yetkili kişilerdir. Forum görevlilerine hakaret küfür vs. kesinlikle yasaktır.
12. Forumda bir başka sitenin yada sitelerin reklamı yapılamaz.
13. İmzada ve avatar bölümünde tuttuğunuz veya tutmadığınız takım hakkında yazı yazmak ve avatar kullanma hakkınız vardır. Fakat Diğer takım ve taraftarlarını rencide edici aşağılayıcı avatarların kullanılması yasaktır .
14. İmzalara reklam içeren herhangi birşey koymak forum sitesi tanıtmak msn - icq - yahoo -mail vs. yazmak yasaktır. (msn mail vs profilimize zaten yazıyoruz)
15. Kullanıcı adınızda Mail adresi veya bir başka site adresi veremezsiniz (1 Gün süreyle uzaklaştırma cezası)
16. Mesaj yazarken anlamsız, hiiç birşey ifade etmeyen mesejlar yazmayın (1 Ay süreyle uzaklaştırma cezası)
17. Yukarıdaki kurallara uymamanız halinde yöneticiler tarafından ilk önce uyarılırsınız. Davranışınızın tekrarı halinde forumlardan uzaklaştırılırsınız.
18. Kuralları okumamak uymamak için bahane sayılamaz. Burada bulunan her üye bu kuralları okumuş varsayılır.
19. Site kuralları değiştirilebilir ya da yeni kurallar eklenebilir. Eklenen veya yenilenen her kural geriye dönük işleyebilir.
20. Alan Adı ile kayıt olmak (abc.com vs.) veya saçma sapan isimler ile (abc,123,123456, asdfg, aaaa, bbbb vs. ) gibi kullanıcı adlarıyla kayıt olmak yasaktır. [Süresiz yasaklanır]
21. Mesaj yazarken sadece Alıntı yaparak cevap yazamazsınız (2 Gün süreyle uzaklaştırma cezası)
FormulaBir.Net Yönetimi...

Kayıt esnasında size kullanıcı adı seçme özgürlüğü verilmektedir. Tavsiyemiz, isminizin size özgü ve etik olarak uygun olmasıdır. Kayıt etmek üzere olduğunuz kullanıcı hesabınızın parolasını gerektiğinde güvenlik ve doğrulama nedeniyle bir yönetici istisna olmak üzere hiç kimseye vermemeyi kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bununla birlikte, başka bir kullanıcının hesabını kullanmamayı da kabul etmiş sayılıyorsunuz. Hesabınızın güvenliği için önerimiz, karmaşık ve eşsiz parolalar kullanmanızdır.Bilmelisiniz ki gönderdiğiniz her iletiyle birlikte IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgi, foruma girişinizin engellenmesi gerekirse veya internet bağlantı sağlayıcınız (ISP) ile irtibat kurmak için kullanılabilir. Bu durum bu anlaşmanın önemli bir parçasını ihlâl etmeniz halinde oluşabilir.

Kayıt işlemine devam için yukarıdaki ve adminler tarafından tanımlanacak diğer kuralları kabul etmeniz gerekmektedir.

© F1tr.com
★ Tüm hakları saklıdır
2012-2018
Formula1Formula1